157
03.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to nie jst prawdziwy premier wszystkich polaków bo wybrany koalicyjnie, przecież drugie miejsce miel iw wyborach, PIS wygrał, a trzy partie siędogadali i każdy dostał swój stołek, sam mówił że cieszy się z drugiego miejsca bo wiedział co to znaczy. On nie reprezentuje polaków wszystkich więc niech mówi o połowie a nie zawsze polacy itp. przecież wie że kraj podzielony. zawse gdy widze te twarz wyłaczy media. nie słucham nie ogladam i każdemu to polecam.
(2026.01.03)
Widzę za oknem słońce. Tusk ogłosi wiosnę a lemingi wyjdą jutro w krótkich spodenkach.
Twój Słonce Peru (2026.01.03)
Jak by przyjechał za miesiąc byloby z tym samym skutkiem
(2026.01.03)

info

11  
  3
Bardziej by sie przydal w czasie powodzie po wyłania Kumieli i po pozarzebsorrowni smieci
(2026.01.03)

info

10  
  6
Donk powiedział - murem za mundurem - a czy Donek i Kamysz przeprosili zakutych i zamkniętych żołnierzy broniących Polskiej granicy!!!!!
Izabellla, (2026.01.03)

info

16  
  10
@Elblążanintoja - Jesteś niedostępny intelektualnie
(2026.01.03)
Ciemny lód wybrał Donalda a on obiecał 100 obietnic i teraz się śmieje ludziom w oczy.
Andrzejek, (2026.01.03)
zdecydowanie bardziej smuci twoja wiara w sutenera
katon (2026.01.03)
@AntyPoPis - a pokaż polityka który spełnił swoje obietnice?????
katon (2026.01.03)
Tusk to był najgorszy premier dla obywateli Polski. Najchętniej widziałby Polaków jako ubogich obywateli bez przyszłości !
Joanna, (2026.01.03)