A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to nie jst prawdziwy premier wszystkich polaków bo wybrany koalicyjnie, przecież drugie miejsce miel iw wyborach, PIS wygrał, a trzy partie siędogadali i każdy dostał swój stołek, sam mówił że cieszy się z drugiego miejsca bo wiedział co to znaczy. On nie reprezentuje polaków wszystkich więc niech mówi o połowie a nie zawsze polacy itp. przecież wie że kraj podzielony. zawse gdy widze te twarz wyłaczy media. nie słucham nie ogladam i każdemu to polecam.
Widzę za oknem słońce. Tusk ogłosi wiosnę a lemingi wyjdą jutro w krótkich spodenkach.
Jak by przyjechał za miesiąc byloby z tym samym skutkiem
Bardziej by sie przydal w czasie powodzie po wyłania Kumieli i po pozarzebsorrowni smieci
Donk powiedział - murem za mundurem - a czy Donek i Kamysz przeprosili zakutych i zamkniętych żołnierzy broniących Polskiej granicy!!!!!
@Elblążanintoja - Jesteś niedostępny intelektualnie
Ciemny lód wybrał Donalda a on obiecał 100 obietnic i teraz się śmieje ludziom w oczy.
zdecydowanie bardziej smuci twoja wiara w sutenera
@AntyPoPis - a pokaż polityka który spełnił swoje obietnice?????
Tusk to był najgorszy premier dla obywateli Polski. Najchętniej widziałby Polaków jako ubogich obywateli bez przyszłości !