UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to nie jst prawdziwy premier wszystkich polaków bo wybrany koalicyjnie, przecież drugie miejsce miel iw wyborach, PIS wygrał, a trzy partie siędogadali i każdy dostał swój stołek, sam mówił że cieszy się z drugiego miejsca bo wiedział co to znaczy. On nie reprezentuje polaków wszystkich więc niech mówi o połowie a nie zawsze polacy itp. przecież wie że kraj podzielony. zawse gdy widze te twarz wyłaczy media. nie słucham nie ogladam i każdemu to polecam.