Wybrany wątek opinii

to nie jst prawdziwy premier wszystkich polaków bo wybrany koalicyjnie, przecież drugie miejsce miel iw wyborach, PIS wygrał, a trzy partie siędogadali i każdy dostał swój stołek, sam mówił że cieszy się z drugiego miejsca bo wiedział co to znaczy. On nie reprezentuje polaków wszystkich więc niech mówi o połowie a nie zawsze polacy itp. przecież wie że kraj podzielony. zawse gdy widze te twarz wyłaczy media. nie słucham nie ogladam i każdemu to polecam.
(2026.01.03)
a ten twój otrzymał 10 mln głosów z ogonkiem, czyli jest prezydentem 1/3 Polaków? a jak wyłączasz media to "żywisz" się przekazem dnia, bo nie stać cię na własny pomyślunek?
(2026.01.04)
A jakby dwugodzinny prince wygrał na żyletki to byłoby inaczej?
(2026.01.04)
Powrót do komentarzy