UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to nie jst prawdziwy premier wszystkich polaków bo wybrany koalicyjnie, przecież drugie miejsce miel iw wyborach, PIS wygrał, a trzy partie siędogadali i każdy dostał swój stołek, sam mówił że cieszy się z drugiego miejsca bo wiedział co to znaczy. On nie reprezentuje polaków wszystkich więc niech mówi o połowie a nie zawsze polacy itp. przecież wie że kraj podzielony. zawse gdy widze te twarz wyłaczy media. nie słucham nie ogladam i każdemu to polecam.