157
03.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@babunia - Ty tak serio? Wierzysz gościowi, co na 100 konkretów spełnia 10? Serio? Serio? Serio?
AntyPoPis (2026.01.03)
@Harleyem po bażantarni - Towarzyszu polexit -a las posprzątany?
Nielubiekaczek (2026.01.03)
Czy odpowiedzialny za przejezdność drogi S7 koło Ostródy zostanie rozliczony na ostatnie zaniedbania? Kompletny brak profesjonalizmu!
(2026.01.03)

info

19  
  5
Jakie skutki przyniesie ta wizyta.. ?
hm. (2026.01.03)

info

15  
  3
Powodz, cofka, a teraz jeszcze on
(2026.01.03)

info

19  
  7
Pogonić wojewode i wice nuiech dadzą 300 banuiek dla olsztyna. Bo dla Elbląga nic nie mają to precz. Jak długo Marszałek bedzie w olsztynie a nie w Elblągu co.
(2026.01.03)
Tusk ić stont
(2026.01.03)

info

12  
  13
Święta racja - Żuławy i Mierzeja i ujście Wisły powinny być w jednym województwie i stanowić zwarty obszar administracyjny zarządzany z Elbląga. A inwestycje to nie miliony ale miliardy.....
MariuszLewandowski-Fc (2026.01.03)
A ty byłeś na tym spotkaniu haha i wiesz że Tuska nie było. idz do spowiedzi kłamco
(2026.01.03)
o nieee najgorsze zdjęcie jakie mogłem zobaczy kiedykolwiek na protelu, zgroza!! od razu wyłaczyłem stronę!!
(2026.01.03)

info

13  
  8