A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@babunia - Ty tak serio? Wierzysz gościowi, co na 100 konkretów spełnia 10? Serio? Serio? Serio?
@Harleyem po bażantarni - Towarzyszu polexit -a las posprzątany?
Czy odpowiedzialny za przejezdność drogi S7 koło Ostródy zostanie rozliczony na ostatnie zaniedbania? Kompletny brak profesjonalizmu!
Jakie skutki przyniesie ta wizyta.. ?
Powodz, cofka, a teraz jeszcze on
Pogonić wojewode i wice nuiech dadzą 300 banuiek dla olsztyna. Bo dla Elbląga nic nie mają to precz. Jak długo Marszałek bedzie w olsztynie a nie w Elblągu co.
Tusk ić stont
Święta racja - Żuławy i Mierzeja i ujście Wisły powinny być w jednym województwie i stanowić zwarty obszar administracyjny zarządzany z Elbląga. A inwestycje to nie miliony ale miliardy.....
A ty byłeś na tym spotkaniu haha i wiesz że Tuska nie było. idz do spowiedzi kłamco
o nieee najgorsze zdjęcie jakie mogłem zobaczy kiedykolwiek na protelu, zgroza!! od razu wyłaczyłem stronę!!