Wybrany wątek opinii

Tusk to był najgorszy premier dla obywateli Polski. Najchętniej widziałby Polaków jako ubogich obywateli bez przyszłości !
Joanna, (2026.01.03)
@Joanna, - Zamiast ślepo wierzyć wiadomosciom z propagandowej tv poszukaj prawdy. W Elblągu 15 lat temu zarabialismy 2 - 3 najniższe krajowe. Po przejściu kaczyzmu większość dziś ma pensję niewiele wyższą niż najniższa
Tak było za Tuska (2026.01.04)
@Joanna, - Skąd ty czerpiesz takie info, no skąd? z przekazu dnia? Pomyśl, wystarczy byś sama przyjrzała się jak się zmienia Polska.
(2026.01.04)
Powrót do komentarzy