UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tusk to był najgorszy premier dla obywateli Polski. Najchętniej widziałby Polaków jako ubogich obywateli bez przyszłości !
Joanna,
Tusk to był najgorszy premier dla obywateli Polski. Najchętniej widziałby Polaków jako ubogich obywateli bez przyszłości !
Joanna,