A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To ilu jest już dyrektorów od ochrony ? Wszyscy znajomi oddzielenie?????...
@katon - O, widzę że muranski to także twój idol, nie tylko rudego. Człowiek "wart" zaufania. Brawo.
Pisoory dali na budowe nadbrzeża od strony ul. Warszawskiej. Niech Tusk da na podwyrzszenie nadbrzaża od strony muzeum.
Powiecie Donaldowi że pomorze by dało radę a Olsztyn te zadupie w niczym nie pomoże poza tym że worki z piaskiem nam ukradnie Elbląg albo do Pomorza albo nowe wojewuctwie Żuławy !
Jak Tusk przyjechał to cofka się zatrzymała Mojżesz czy co?
Twoja koleżanka tobie powie taki mamy klimat ha ha, nie ściemniaj.....
Cofkę to mam jak jego widzę
Doczekasz się wojny i zostaniesz sam.
A starosta elbląski ? A sory. Dla świętej trójcy to nawet premier niezależnie której parti chociaż ten akurat ichniej, to nikt. Dla Romanowskiego i jego sługi, fana Cejrowskiego
taka narada owszem ok, ale po raz pierwszy powinna była się odbyć w czasie powodzi latem, kiedy delikatnie mówiąc średnio sobie poradzili kierujący akcją, a drugi raz podczas cofki i pracy służb, dziś to jedynie dobry pijar i widowisko !