A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Katastrofa to została po pisowskich 8 latach, a osobnik udający prawidłowo wybranego chyba naśladuje Adolfa H. wrzaskiem i wymachiwaniem rencamy... Więc albo nastąpi zmiana, albo będziemy mieć mieszczęście życia w armagedonie...
@fixum - No jak to jak ? - takie to proste.. kominiarz, to baba kominiarka, a jak wejdzie do banku to napadziorka, bandziorka, a jak zdejmie maskę to kasjerka a jak ściągnie majtki, to tirówka- tylko, że banku a nie w lesie, nie trzeba być mądrum, bo to wie się
Podgrzewana murawa dla takiego stadionu i drużyny pieniądze w błoto !!
Grzegorz Braun będzie Polskim premierem.
Myślę że czeka nas referendum w którym zostaną odwołane władze miejskie. Złożono wiele deklaracji i obietnic bez pokrycia a pytania elblążan w tym temacie pozostają bez odpowiedzi. Elblążanom znikają już uśmiechy z twarzy.
@Kaczyści uwierzą we wszystko - Niektórzy uwierzyli w 100 konkretów, czy tańsze życie czy lekarz na telefon..... Każdy lubi bajki, niezależnie od wieku. Rzeczywistość mocno skrzeczy.
Z Tuskiem nikt się nie liczy na świecie. Na ważne narady go nie zapraszają bo i po co. Zresztą jego angielskiego to nawet w TVN nie mogą zrozumieć
300 mld deficyt budżetowy, to nieszczęście jest nieszczęście Polaków. PIS nie zdołał tak zadłużyć Polski przez 8 lat. Ostrołękę kazała zamknąć Bruksela, w tvn nie powiedzieli, a szkoda. Izera to coż szkodzi obiecać. Gdyby PiS rządził byłaby Izera.
@Gustaw Sierpiświst - Dzisiaj GBraun jest budowany przezGłupotęUE, która w sposóbJaskrawy wręcz prowokujeLudzi do myślenia, że trzeba wyjśćzUE.