UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
300 mld deficyt budżetowy, to nieszczęście jest nieszczęście Polaków. PIS nie zdołał tak zadłużyć Polski przez 8 lat. Ostrołękę kazała zamknąć Bruksela, w tvn nie powiedzieli, a szkoda. Izera to coż szkodzi obiecać. Gdyby PiS rządził byłaby Izera.
bra