UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę że czeka nas referendum w którym zostaną odwołane władze miejskie. Złożono wiele deklaracji i obietnic bez pokrycia a pytania elblążan w tym temacie pozostają bez odpowiedzi. Elblążanom znikają już uśmiechy z twarzy.
Jawamwojtaniewybierałem