UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę że czeka nas referendum w którym zostaną odwołane władze miejskie. Złożono wiele deklaracji i obietnic bez pokrycia a pytania elblążan w tym temacie pozostają bez odpowiedzi. Elblążanom znikają już uśmiechy z twarzy.

Jawamwojtaniewybierałem

Anuluj