Wybrany wątek opinii

Pod obecnymi rządami czeka nas TOTALNA KATASTROFA
(2026.01.02)
Dorysuj jeszcze elektrownię ostrołęcką i fabrykę izery i otrzymasz pasmo sukcesów poprzedników, życie takich jak ty to katastrofa.
(2026.01.02)
Ten koński zad idealnie obrazuje CPK. Łąki, pastwiska i tylko końskie placki na widoku.
(2026.01.02)
Dokładnie TAKIE było CPK jak ten koń a dziś już wiadomo że będzie jak orzeł w koronie Port Polska!!! Brawo dla pana Premiera Tuska.
(2026.01.02)
Nie wiemy jak zatem dwoma słowami chciałbyś opisać poprzedni rząd...
(2026.01.02)
Nie zasłaniaj się słowem... nas... , bo ilu jest takich jak ty co powtarzają w kółko otrzymywany przekaz dnia?
(2026.01.02)
A ty to skąd nadajesz z Moskwy, siejesz defetyzm
lobo51 (2026.01.02)
Katastrofa to została po pisowskich 8 latach, a osobnik udający prawidłowo wybranego chyba naśladuje Adolfa H. wrzaskiem i wymachiwaniem rencamy... Więc albo nastąpi zmiana, albo będziemy mieć mieszczęście życia w armagedonie...
akuku (2026.01.02)
Na pewno propaganda będzie wmawiać milionom wyznawców kaczyzmu że całe zło tego świata to wina Tuska.
Kaczyści uwierzą we wszystko (2026.01.03)
@Kaczyści uwierzą we wszystko - Niektórzy uwierzyli w 100 konkretów, czy tańsze życie czy lekarz na telefon..... Każdy lubi bajki, niezależnie od wieku. Rzeczywistość mocno skrzeczy. Z Tuskiem nikt się nie liczy na świecie. Na ważne narady go nie zapraszają bo i po co. Zresztą jego angielskiego to nawet w TVN nie mogą zrozumieć
bra (2026.01.03)
300 mld deficyt budżetowy, to nieszczęście jest nieszczęście Polaków. PIS nie zdołał tak zadłużyć Polski przez 8 lat. Ostrołękę kazała zamknąć Bruksela, w tvn nie powiedzieli, a szkoda. Izera to coż szkodzi obiecać. Gdyby PiS rządził byłaby Izera.
bra (2026.01.03)
@bra - I kto by kupował i jeździł izerą? Premier Morawiecki? Pojęcia nie masz o tym, a piszesz na forum.
(2026.01.03)
@bra - Bo wszystkie nadmierne wydatki były realizowane przez agencje pozabudżetowe jak np: BGK i inne fundusze. Taka ukryte zadłużenie, które są teraz spłacane przez budżet. Czyli pisiory robiły kreatywną księgowość. Ukryć wydatki przed kontrolą Sejmu i poza ustawą budżetową. A Ostrołękę nie kazała zamknąć Bruksela tylko niedoszacowanie kosztów inwestycji. Tak jak było z przekopem Mierzei Wiślanej (miało być 800 mln zł a wyszło ponad 2 mld i dalej rosną.
gru (2026.01.03)
Powrót do komentarzy