57
02.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@U nich bez zmian - A armięKraińców to ktoUtrzymuje ?
(2026.01.03)
@tyle - Przez ich własną głupotę i brak rozumu oraz instynktu samozachowawczego. Mam nadzieję, że braun zostanie prawomocnie skazany i jego kariera polityczna się skończy w 2026.
(2026.01.03)
@bra - I kto by kupował i jeździł izerą? Premier Morawiecki? Pojęcia nie masz o tym, a piszesz na forum.
(2026.01.03)
@Gustaw Sierpiświst - Chyba w Rosji
(2026.01.03)
Kiedy będą prace związane z wykonaniem przyłącza ciepłowniczego do budynków komunalnych na ul. Grunwaldzkiej odcinek od ul. Grottgera w str. Gronowa Górnego
.....@ (2026.01.03)

info

0  
  0
@bra - Bo wszystkie nadmierne wydatki były realizowane przez agencje pozabudżetowe jak np: BGK i inne fundusze. Taka ukryte zadłużenie, które są teraz spłacane przez budżet. Czyli pisiory robiły kreatywną księgowość. Ukryć wydatki przed kontrolą Sejmu i poza ustawą budżetową. A Ostrołękę nie kazała zamknąć Bruksela tylko niedoszacowanie kosztów inwestycji. Tak jak było z przekopem Mierzei Wiślanej (miało być 800 mln zł a wyszło ponad 2 mld i dalej rosną.
gru (2026.01.03)
@Jawamwojtaniewybierałem - Pobudka, sołtysie, pobudka. Mamy nowy rok :-)))))))))))))))
(2026.01.04)