Wybrany wątek opinii
Myślę że czeka nas referendum w którym zostaną odwołane władze miejskie. Złożono wiele deklaracji i obietnic bez pokrycia a pytania elblążan w tym temacie pozostają bez odpowiedzi. Elblążanom znikają już uśmiechy z twarzy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Jawamwojtaniewybierałem - Pobudka, sołtysie, pobudka. Mamy nowy rok :-)))))))))))))))
Do moderacji
Odpowiedz
0
0