Wybrany wątek opinii

Myślę że czeka nas referendum w którym zostaną odwołane władze miejskie. Złożono wiele deklaracji i obietnic bez pokrycia a pytania elblążan w tym temacie pozostają bez odpowiedzi. Elblążanom znikają już uśmiechy z twarzy.
Jawamwojtaniewybierałem (2026.01.02)
@Jawamwojtaniewybierałem - Pobudka, sołtysie, pobudka. Mamy nowy rok :-)))))))))))))))
(2026.01.04)
Powrót do komentarzy