UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

300 mld deficyt budżetowy, to nieszczęście jest nieszczęście Polaków. PIS nie zdołał tak zadłużyć Polski przez 8 lat. Ostrołękę kazała zamknąć Bruksela, w tvn nie powiedzieli, a szkoda. Izera to coż szkodzi obiecać. Gdyby PiS rządził byłaby Izera.

bra