UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Katastrofa to została po pisowskich 8 latach, a osobnik udający prawidłowo wybranego chyba naśladuje Adolfa H. wrzaskiem i wymachiwaniem rencamy... Więc albo nastąpi zmiana, albo będziemy mieć mieszczęście życia w armagedonie...

akuku