UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Katastrofa to została po pisowskich 8 latach, a osobnik udający prawidłowo wybranego chyba naśladuje Adolfa H. wrzaskiem i wymachiwaniem rencamy... Więc albo nastąpi zmiana, albo będziemy mieć mieszczęście życia w armagedonie...
akuku