UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Katastrofa to została po pisowskich 8 latach, a osobnik udający prawidłowo wybranego chyba naśladuje Adolfa H. wrzaskiem i wymachiwaniem rencamy... Więc albo nastąpi zmiana, albo będziemy mieć mieszczęście życia w armagedonie...

akuku

Anuluj