A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja tej pory się z tego śmieje jak POwcy na podstawie badań ogłosili się zwycięzcami. Jak do góry podskakiwali z radości. Jak krzyczeli Rafał, Rafał, Rafał, Gosia, Gosia, Gosia. Jak Trzaskowski był tylko 2 godziny prezydentem. A po godz.23 to POwcy płakali i sobie wymyślili, że wybory zostały sfałszowane
Missan jest najciekawszym i najlepszym prezydentem po 1989 roku. Widać, że mu się chce i nie jest zwykłym partyjniakiem
Pooglądajcie sobie razem w piaskownicy, tam wasze miejsce.
@Mieszkaniec 22 - No piar to ma facet natychmiastowy. Czapki z głowy za tempo. A co harley robił na sesji?
Elbląg na fali wznoszącej, Missan szybko się uczy i będzie jeszcze lepiej
Ale wy biedni, zakompleksieni towarzysze piszecie nie na temat, do piaskownicy do koleżków z tymi rewelacjami.
Przy każdej powodzi z powodu Kumieli ekipa rzadzaca mówiła, że teraz to już będzie spokojnie. Tak jest od kilkuset lat. Prezydent popełnił błąd przed powodzią wysyłając uspakajający komunikat do mieszkancow.. Nigdy sie z niego nie wytłumaczył. Nie doczekaliśmy sie tez wyjasnien nt przyczyn pożaru sortowni śmieci. Mieszkańcy chcieliby sie dowiedzieć kto zawinił lub co i kto ponosi za to odpowiedzialność. Budżet powyżej miliarda nie robi wrażenia skoro koszty funkcjonowania miasta sa niewiele niższe. Wg mnie na razie ekipa rządząca nie ma szczególnie spektakularnych sukcesów by zrównoważyć 2 wspomniane kryzysy.
RZĄD TUSKA MUSI ODEJŚĆ • Koalicja 13 Grudnia zmarnowała Polakom 2 lata • Nic nie zrobili dla Polski i Polaków • Chwalą się nie swoimi sukcesami • Od 2 lat panuje bezprawie • Są zwolnienia grupowe (Ludzie tracą pracę, a oni się nawet tym nieprzejmują • Bawią się w jakieś pseudo-komisje • zrobili wysoki deficyt budżetowy • Są ataki na straż pożarną (tylko dlatego, że otrzymali sprzęt do ratowania życia) • Z pieniędzy KPO kupili jachty • Oni nie walczą o interesy Polski tylko o to, żeby w Unii się zgadzało
Nowy Elbląg to przecież zwykły PIS
A czy jesteś na 100% pewien że ten twój wygrał?