UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tej pory się z tego śmieje jak POwcy na podstawie badań ogłosili się zwycięzcami. Jak do góry podskakiwali z radości. Jak krzyczeli Rafał, Rafał, Rafał, Gosia, Gosia, Gosia. Jak Trzaskowski był tylko 2 godziny prezydentem. A po godz.23 to POwcy płakali i sobie wymyślili, że wybory zostały sfałszowane


Anuluj