Wybrany wątek opinii

Ja tej pory się z tego śmieje jak POwcy na podstawie badań ogłosili się zwycięzcami. Jak do góry podskakiwali z radości. Jak krzyczeli Rafał, Rafał, Rafał, Gosia, Gosia, Gosia. Jak Trzaskowski był tylko 2 godziny prezydentem. A po godz.23 to POwcy płakali i sobie wymyślili, że wybory zostały sfałszowane
(2026.01.01)
Ale wy biedni, zakompleksieni towarzysze piszecie nie na temat, do piaskownicy do koleżków z tymi rewelacjami.
(2026.01.01)
A czy jesteś na 100% pewien że ten twój wygrał?
(2026.01.01)
Tak. Już w I turze było wiadomo, że Karol Nawrocki wygra w II turze # Nawrocki + Mentzen + Braun + Jakubiak + Stanowski + Woch+ Bartoszewicz (53,46%) # Trzaskowski+ Biejat+ Hołownia+ Senyszyn + Zandberg (46,54%). Przed II turą wyborów to już nawet TVN-owskie sondaże nie dawały Trzaskowskiemu szans na wygraną
(2026.01.01)
Powrót do komentarzy