UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przy każdej powodzi z powodu Kumieli ekipa rzadzaca mówiła, że teraz to już będzie spokojnie. Tak jest od kilkuset lat. Prezydent popełnił błąd przed powodzią wysyłając uspakajający komunikat do mieszkancow.. Nigdy sie z niego nie wytłumaczył. Nie doczekaliśmy sie tez wyjasnien nt przyczyn pożaru sortowni śmieci. Mieszkańcy chcieliby sie dowiedzieć kto zawinił lub co i kto ponosi za to odpowiedzialność. Budżet powyżej miliarda nie robi wrażenia skoro koszty funkcjonowania miasta sa niewiele niższe. Wg mnie na razie ekipa rządząca nie ma szczególnie spektakularnych sukcesów by zrównoważyć 2 wspomniane kryzysy.


Anuluj