UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Missan jest najciekawszym i najlepszym prezydentem po 1989 roku. Widać, że mu się chce i nie jest zwykłym partyjniakiem
Missan jest najciekawszym i najlepszym prezydentem po 1989 roku. Widać, że mu się chce i nie jest zwykłym partyjniakiem