UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tej pory się z tego śmieje jak POwcy na podstawie badań ogłosili się zwycięzcami. Jak do góry podskakiwali z radości. Jak krzyczeli Rafał, Rafał, Rafał, Gosia, Gosia, Gosia. Jak Trzaskowski był tylko 2 godziny prezydentem. A po godz.23 to POwcy płakali i sobie wymyślili, że wybory zostały sfałszowane