87
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Nielubiekaczek - Czyli przyznajcie towarzyszu że tu na POrtelu panuje totalna cenzura?
Jawamwojtaniewybierałem (2025.12.30)
Jego funfel Rafał z Wawy mu powiedział że planeta płonie i misiek w to uwierzył. Jednak się okazało że planeta nie płonie i chłop jest w szoku. A tak ładnie krzyczał na podeście u zbiegu ulic Kowalskiej i Starego Rynku Rafau, Rafau, Rafau Rafau! Juras motorówka też tam był i krzyczał Rafau, rafauuu rafauuu! Żałośni są ci KOwcy.
Lolka (2025.12.30)
Przynajmniej co druga kobieta będzie spokojnie spać ze swoim psem !
(2025.12.30)

info

9  
  8
I racja
(2025.12.30)
Śliwka zawsze mącisz nawet w zimie
(2025.12.30)
Uwierzyli w kłamstwa o ociepleniu klimatu i pogoda ich zaskoczyła na przełomie grudnia i stycznia. Teraz dokładnie rozliczyć z kosztów odwołanej imprezy i przyjrzeć się niegospodarności.
(2025.12.30)

info

9  
  15
Albo Toruń albo Chełm i tyle cywilizacji
(2025.12.30)
Ja już tydzień temu zdecydowałem że nie pójdę na bulwar bo szkoda płuc i zdrowia. Nawet pogoda mnie wsparła ! Dziękuję za logiczną decyzję... Są bale sylwestrowe, są prywatki w domach.... kto umie tańczyć i potrafi tańczyć, ma szacunek dla partnera i wszystkich mieszkańców da sobie radę. Rozpieszczone bachory za 800+ po paru piwach strzelają w ludzi i nie rozumieją co tym ludziom chodzi dlatego super decyzja !
(2025.12.30)

info

18  
  8
Jest juz 619cm. Ludzie nie robcie sobie zartow.
Gospodarz (2025.12.30)

info

14  
  4
A elektorat PeOwski pojedzie na zbiór szczawiu i mirabelek albo szparagów, bo dzięki waszemu guru jest bezrobocie.
$ (2025.12.30)