UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja już tydzień temu zdecydowałem że nie pójdę na bulwar bo szkoda płuc i zdrowia. Nawet pogoda mnie wsparła ! Dziękuję za logiczną decyzję... Są bale sylwestrowe, są prywatki w domach.... kto umie tańczyć i potrafi tańczyć, ma szacunek dla partnera i wszystkich mieszkańców da sobie radę. Rozpieszczone bachory za 800+ po paru piwach strzelają w ludzi i nie rozumieją co tym ludziom chodzi dlatego super decyzja !