87
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja i tak na Republice będę oglądał. Ale uważam, że na Plac Jagiellończyka można było przenieść
(2025.12.30)

info

8  
  10
Jutro będzie wiatr wiał około 15km/h, więc po co odwoływać imprezę - wystarczy czytać prognozę pogody, a nie panikować.
wicherek (2025.12.30)

info

7  
  12
Ale kto jest zaskoczony? Czy mieli zorganizować sylwestra w lipcu?
(2025.12.30)
W sumie to i tak ten sylwester byłby bez szału a okazję do picia można znaleźć sobie codziennie.. także elblongi piją w domu tanią wódkę z biedronki
(2025.12.30)

info

5  
  4
A co ma wspólnego ocieplenie klimatu z zjawiskiem cofki. Ocieplenie klimatu wcale nie oznacza, że cały rok jest ciepło i pogodnie. Jego podstawowym zjawiskiem są ekstremalne zachowania w przyrodzie we wszystkich regionach świata. Zimno idące od topniejących czap lodowych na biegunach rozlewa się po całej kuli ziemskiej, a to akurat nie wróży, że wszędzie będzie coraz cieplej.
Jasnopał (2025.12.30)

info

4  
  4
Naprawdę uważacie że nie zwyciężył rozsądek ! Poszlibyśmy w taką wichurę a może już zalane ulice popatrzeć ? Mam wrażenie że i wojna gdyby wybuchła nie sprawiłaby by rozum zwyciężył ? Dzielą nas godziny, może być gorzej ? a jak będzie ok. i pogoda się uspokoić to też będziecie narzekać że za szybko zadecydowano ? Ofiary internetu, czas na prawdziwą naukę, czas na logiczne myślenie u wzajemną pomoc bo jutro może być za późno ? Do siego roku 2026 !!!
(2025.12.30)

info

17  
  1
@Jawamwojtaniewybierałem - Kocborowo czeka na takich jak ty
Lesio (2025.12.30)
Lecz się Śliwa z twoimi kumplami
(2025.12.30)
@Lolka - Tragedia z tobą
(2025.12.30)
Bardzo dobra wiadomość. Mój pies nie będzie musiał przeżywać stresu. Ja też.
Ewa L. (2025.12.30)