A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja i tak na Republice będę oglądał. Ale uważam, że na Plac Jagiellończyka można było przenieść
Jutro będzie wiatr wiał około 15km/h, więc po co odwoływać imprezę - wystarczy czytać prognozę pogody, a nie panikować.
Ale kto jest zaskoczony? Czy mieli zorganizować sylwestra w lipcu?
W sumie to i tak ten sylwester byłby bez szału a okazję do picia można znaleźć sobie codziennie.. także elblongi piją w domu tanią wódkę z biedronki
A co ma wspólnego ocieplenie klimatu z zjawiskiem cofki. Ocieplenie klimatu wcale nie oznacza, że cały rok jest ciepło i pogodnie. Jego podstawowym zjawiskiem są ekstremalne zachowania w przyrodzie we wszystkich regionach świata. Zimno idące od topniejących czap lodowych na biegunach rozlewa się po całej kuli ziemskiej, a to akurat nie wróży, że wszędzie będzie coraz cieplej.
Naprawdę uważacie że nie zwyciężył rozsądek !
Poszlibyśmy w taką wichurę a może już zalane ulice popatrzeć ? Mam wrażenie że i wojna gdyby wybuchła nie sprawiłaby by rozum zwyciężył ?
Dzielą nas godziny, może być gorzej ? a jak będzie ok. i pogoda się uspokoić to też będziecie narzekać że za szybko zadecydowano ? Ofiary internetu, czas na prawdziwą naukę, czas na logiczne myślenie u wzajemną pomoc bo jutro może być za późno ? Do siego roku 2026 !!!
@Jawamwojtaniewybierałem - Kocborowo czeka na takich jak ty
Lecz się Śliwa z twoimi kumplami
@Lolka - Tragedia z tobą
Bardzo dobra wiadomość. Mój pies nie będzie musiał przeżywać stresu. Ja też.