A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jawamwojtaniewybierałem - Przestań marudzić malkontencie!
To tak samo ''mądra'' decyzja jak wy mądrzy. Wiocha to wiocha co tu się dziwić.
Bardzo dobrze!!:)
@Jawamwojtaniewybierałem - Napisał ten co chwali info jako jedynie wiarygodne -ujada tam bez cenzury
Nasyp - drogę przez Zalew na Mierzeję zrobić z porządnymi wrotami, które można zamknąć kiedy jest cofka.
To byłoby dla Elbląga podwójnie korzystne.
@Ewa.M. - Nie wymagaj zbyt wiele od propisowskiego nudzikonia
2 stopnie na minusie a w oczach ''prezydenta''' armagedon on myślał że w styczniu będzie + 20.Dalej urządzajcie se przedstawienie z POwodzią której nie ma. Pieniądze z sylwestra pójdą pewnie na sztab kryzysowo - POwodziowy Jak patrzę na to wszystko to mnie.....
W taką wichurę to i by psa nie wygonił na dwór nie mówiąc o sylwestrze bo mozna zrobić krzywdę sobie i komuś jak wichura zawieje. Nie znasz się to nie pisz bzdur
"oddajcie na kościoły to najlepiej zainwestowane pieniądze"
Być może ludziom zaleje piwnicę i mieszkania ale pospólstwo rozgoryczone bo nie dziabnie pol litra przed sceną na darmowej imprezie, oby jak najmniej takich próżniaków. Rozsądna decyzja włodarza, jeden powie dobra drugi zła, dla mnie rozsadna