87
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jawamwojtaniewybierałem - Przestań marudzić malkontencie!
Ewa.M. (2025.12.30)
To tak samo ''mądra'' decyzja jak wy mądrzy. Wiocha to wiocha co tu się dziwić.
(2025.12.30)

info

6  
  27
Bardzo dobrze!!:)
7.11 (2025.12.30)

info

29  
  3
@Jawamwojtaniewybierałem - Napisał ten co chwali info jako jedynie wiarygodne -ujada tam bez cenzury
Nielubiekaczek (2025.12.30)
Nasyp - drogę przez Zalew na Mierzeję zrobić z porządnymi wrotami, które można zamknąć kiedy jest cofka. To byłoby dla Elbląga podwójnie korzystne.
(2025.12.30)

info

6  
  3
@Ewa.M. - Nie wymagaj zbyt wiele od propisowskiego nudzikonia
Kefirek Robert (2025.12.30)
2 stopnie na minusie a w oczach ''prezydenta''' armagedon on myślał że w styczniu będzie + 20.Dalej urządzajcie se przedstawienie z POwodzią której nie ma. Pieniądze z sylwestra pójdą pewnie na sztab kryzysowo - POwodziowy Jak patrzę na to wszystko to mnie.....
(2025.12.30)
W taką wichurę to i by psa nie wygonił na dwór nie mówiąc o sylwestrze bo mozna zrobić krzywdę sobie i komuś jak wichura zawieje. Nie znasz się to nie pisz bzdur
Czytelnik 1 (2025.12.30)
"oddajcie na kościoły to najlepiej zainwestowane pieniądze"
(2025.12.30)

info

4  
  10
Być może ludziom zaleje piwnicę i mieszkania ale pospólstwo rozgoryczone bo nie dziabnie pol litra przed sceną na darmowej imprezie, oby jak najmniej takich próżniaków. Rozsądna decyzja włodarza, jeden powie dobra drugi zła, dla mnie rozsadna
GallA (2025.12.30)

info

26  
  6