Wybrany wątek opinii
Hahaha, zaskoczeni że w zimę wieje wiatr i pada śnieg! Weźcie się w końcu do roboty!
Do moderacji
Odpowiedz
68
107
No właśnie, weź się do roboty i nie becz wiecznie.
Do moderacji
Odpowiedz
68
28
Hahaha weź się do roboty i zaproś tych ludzi do chaty jak jesteś taki sprytny
Do moderacji
Odpowiedz
33
16
W taką wichurę to i by psa nie wygonił na dwór nie mówiąc o sylwestrze bo mozna zrobić krzywdę sobie i komuś jak wichura zawieje. Nie znasz się to nie pisz bzdur
Do moderacji
Odpowiedz
23
6
Śliwka zawsze mącisz nawet w zimie
Do moderacji
Odpowiedz
11
10
Ale kto jest zaskoczony? Czy mieli zorganizować sylwestra w lipcu?
Do moderacji
Odpowiedz
10
1