Wybrany wątek opinii

Hahaha, zaskoczeni że w zimę wieje wiatr i pada śnieg! Weźcie się w końcu do roboty!
(2025.12.30)
No właśnie, weź się do roboty i nie becz wiecznie.
(2025.12.30)
Hahaha weź się do roboty i zaproś tych ludzi do chaty jak jesteś taki sprytny
Ursus (2025.12.30)
W taką wichurę to i by psa nie wygonił na dwór nie mówiąc o sylwestrze bo mozna zrobić krzywdę sobie i komuś jak wichura zawieje. Nie znasz się to nie pisz bzdur
Czytelnik 1 (2025.12.30)
Śliwka zawsze mącisz nawet w zimie
(2025.12.30)
Ale kto jest zaskoczony? Czy mieli zorganizować sylwestra w lipcu?
(2025.12.30)
Powrót do komentarzy