UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja już tydzień temu zdecydowałem że nie pójdę na bulwar bo szkoda płuc i zdrowia. Nawet pogoda mnie wsparła ! Dziękuję za logiczną decyzję... Są bale sylwestrowe, są prywatki w domach.... kto umie tańczyć i potrafi tańczyć, ma szacunek dla partnera i wszystkich mieszkańców da sobie radę. Rozpieszczone bachory za 800+ po paru piwach strzelają w ludzi i nie rozumieją co tym ludziom chodzi dlatego super decyzja !