A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
te 130 ujeżdżają i to zarówno do Malborka jak i Olsztyna, moze nie na wszystkich odcinkach ale jak dadzą 09 to jedzie 130 a i 131 się znajdzie i 132 będzie
@okoniowaty - Port w a Elblągu mocno się zwinął, ale wybieracie takich którzy nie chcą tego dokończyć, bo to nie jest ich inwestycja. Już jesteście biednym miastem w rankingu dużych, a chcecie mieć jeszcze gorzej, lub wam taka sytuacja pasuje.
... , ,po spadnięciu... , - cóż to za dziwoląg; ?
-
Panu Czyżykowi wszystko przeszkadza!!!!! jak będą rządzić inni to będzie OK ?????
To jest brak szacunku, że nadaje się komunikaty przez głośniki, których nie da się zrozumieć - na peronach i jeszcze mniej w hali dworca. I my chcemy, żeby zamiejscowi czy turyści mieli ochotę odwiedzić Elbląg? Wymiana instalacji nagłośnieniowej nie jest najdroższą inwestycją, a poprawi komfort korzystania z dworca wszystkim. Inna sprawa te Intercity pociągi jadące 75 km na godzinę. Facet sprawdzający bilety każdego prosi o pokazanie dowodu osobistego zamiast nie zawracać głowy taką drobiazgowością a zamiast tego przeprosić przy okazji, że samochody za oknem wyprzedzają pociąg. Ale jak ktoś mówi do pasażerów PKP, to niech go będzie słychać - szczególnie gdy zapowiada minuty opóźnienia. Nic bardziej nie denerwuje niż niepokój, że coś ważnego zapowiadali i umknęło. Jak nie stać na głośniki, to może telewizor można powiesić z treści zapowiedzi, Są 3 perony i hala dworcowa - 4 telewizory po 1500 zł daje 6 000 zł. Może uda się wygospodarować w 2026 roku?
@KapitanSzyderca - Kapitanie Szyderco - na dworcu spędzam więcej czasu niż się tobie wydaje, jestem tam codziennie. Biletomaty są czynne (nie zawsze), ale osoby starsze albo mniej gramotne, albo też takie, które muszą się przesiadać i mają z tym trudność, jak już ktoś wcześniej napisał, wolą kupować w kasie.2 kasy (nie klasy - czytaj ze zrozumieniem) byłyby ok, w tym jednak regionalna, a druga IC, żeby obsłużyć tych wszystkich, którzy za miesiąc jadą do Warszawy przez Honolulu (to dla tych, którzy nie zrozumieli ironii) i nie blokować tych, którzy jadą np. do Morąga. Co do innych połączeń, a raczej ich braku, to było w poprzednim wpisie.
@Slavek - Po pierwsze, nie jestem kolegą, po drugie - ja mam zawsze bilet i jeśli muszę, to kupuję do Warszawy w necie, pytanie, skąd twoje pytanie, skoro piszę o innych? Starszych, mniej ogarniętych? Oni nie są tacy sprytni i mają prawo kupić coś w kasie, bez denerwowania się, czy zdążą przez jakichś dvpkóv, którzy muszą w godzinach szczytu przyjść i ten bilet do Zakopanego za miesiąc kupić właśnie wtedy. Chyba jaśniej się nie da.
Jakie miasto taki dworzec - proste
@Slavek - Nie dadzą EP09 która ma prędkość eksploatacyjną 160 km/h. Ponieważ sekcja IC w Olsztynie takowych nie posiada. Oraz dlatego że tylko między Elblągiem a Malborkiem będzie możliwość wykorzystania jej potencjału. Więc modernizacja wpłynie tylko na bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych. EU07 dalej będzie jeździć, tylko nie 120km/h a 125km/h. Więc tylko pociągi regionalne obsługiwane przez Impulsy (EN90), będą mogły częściowo wykorzystać potencjał modernizacji, ponieważ mogą jechać z prędkością 160km/h. Ale przez ilość stacji/przystanków czas przejazdu nie skróci się praktycznie wcale.
Dworzec na zewnątrz, elewacja zaczyna wyglądać fatalnie, wiecznie nie działający zegar, szary brudny. Plac przed dworcem kiedyś miał ekstra nowoczesne latarnie tuby których wygląd był nie powtarzalny. Teraz są zwykłe brzydkie latarnie które zabrały 90 procent ładność placu. Nowoczesna elewacja dworca PKS nie remontowana wcale niszczeje. Stożek świąteczny zwany choinką od lat ten sam z pobitymi bombkami. Na plus dużo ławek i piękny klomb z żywymi kwiatami po za sezonem zimowym.