UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Slavek - Po pierwsze, nie jestem kolegą, po drugie - ja mam zawsze bilet i jeśli muszę, to kupuję do Warszawy w necie, pytanie, skąd twoje pytanie, skoro piszę o innych? Starszych, mniej ogarniętych? Oni nie są tacy sprytni i mają prawo kupić coś w kasie, bez denerwowania się, czy zdążą przez jakichś dvpkóv, którzy muszą w godzinach szczytu przyjść i ten bilet do Zakopanego za miesiąc kupić właśnie wtedy. Chyba jaśniej się nie da.