UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest brak szacunku, że nadaje się komunikaty przez głośniki, których nie da się zrozumieć - na peronach i jeszcze mniej w hali dworca. I my chcemy, żeby zamiejscowi czy turyści mieli ochotę odwiedzić Elbląg? Wymiana instalacji nagłośnieniowej nie jest najdroższą inwestycją, a poprawi komfort korzystania z dworca wszystkim. Inna sprawa te Intercity pociągi jadące 75 km na godzinę. Facet sprawdzający bilety każdego prosi o pokazanie dowodu osobistego zamiast nie zawracać głowy taką drobiazgowością a zamiast tego przeprosić przy okazji, że samochody za oknem wyprzedzają pociąg. Ale jak ktoś mówi do pasażerów PKP, to niech go będzie słychać - szczególnie gdy zapowiada minuty opóźnienia. Nic bardziej nie denerwuje niż niepokój, że coś ważnego zapowiadali i umknęło. Jak nie stać na głośniki, to może telewizor można powiesić z treści zapowiedzi, Są 3 perony i hala dworcowa - 4 telewizory po 1500 zł daje 6 000 zł. Może uda się wygospodarować w 2026 roku?

Uwaga, uwaga i nic