UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dworzec na zewnątrz, elewacja zaczyna wyglądać fatalnie, wiecznie nie działający zegar, szary brudny. Plac przed dworcem kiedyś miał ekstra nowoczesne latarnie tuby których wygląd był nie powtarzalny. Teraz są zwykłe brzydkie latarnie które zabrały 90 procent ładność placu. Nowoczesna elewacja dworca PKS nie remontowana wcale niszczeje. Stożek świąteczny zwany choinką od lat ten sam z pobitymi bombkami. Na plus dużo ławek i piękny klomb z żywymi kwiatami po za sezonem zimowym.