UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@okoniowaty - Port w a Elblągu mocno się zwinął, ale wybieracie takich którzy nie chcą tego dokończyć, bo to nie jest ich inwestycja. Już jesteście biednym miastem w rankingu dużych, a chcecie mieć jeszcze gorzej, lub wam taka sytuacja pasuje.

Stefan Burczymucha