UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okoniowaty - Port w a Elblągu mocno się zwinął, ale wybieracie takich którzy nie chcą tego dokończyć, bo to nie jest ich inwestycja. Już jesteście biednym miastem w rankingu dużych, a chcecie mieć jeszcze gorzej, lub wam taka sytuacja pasuje.

Stefan Burczymucha

Anuluj