UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - Kapitanie Szyderco - na dworcu spędzam więcej czasu niż się tobie wydaje, jestem tam codziennie. Biletomaty są czynne (nie zawsze), ale osoby starsze albo mniej gramotne, albo też takie, które muszą się przesiadać i mają z tym trudność, jak już ktoś wcześniej napisał, wolą kupować w kasie.2 kasy (nie klasy - czytaj ze zrozumieniem) byłyby ok, w tym jednak regionalna, a druga IC, żeby obsłużyć tych wszystkich, którzy za miesiąc jadą do Warszawy przez Honolulu (to dla tych, którzy nie zrozumieli ironii) i nie blokować tych, którzy jadą np. do Morąga. Co do innych połączeń, a raczej ich braku, to było w poprzednim wpisie.


Anuluj