54
23.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Aplikacja działa tak jak 100 obietnic Tuska i ten cały jego '''rząd'''.
(2025.12.23)

info

4  
  2
To ty jeszcze wierzysz politykom???? hahah pewnie łudzisz się żę twój głos coś zmienił? hahaha hahah wolę już smerfy obejrzeć niż to co wyrabia polski rządzik; ) nigdy nie liczyłem na polityczków i jest jak ejst nie mam złudzeń, upadek
(2025.12.23)

info

4  
  2
Tak, tak najciekawsze dla wroga będą info współrzędnych GPS miejsca ukrycia, tam poleci kilka pocisków kierowanych. Nigdy tam nie wejdę! To tragedia dla mieszkańców. Głupota, głupotą głupotę pogania - to bezmyślność ?
(2025.12.24)

info

2  
  1
Słusznie najlepiej schować się na swoim podwórku w wykopanej jamie, bo wszystkie drogi na zachód będą zatkane jak w 1939.Brak paliwa na CPN-ach to pewne, więc nie sensu uciekać samochodem tylko piechota lub rowerem. Powodzenia !
(2025.12.24)
Wystarczy wprowadzić JEDNO PRAWO = w razie W dzieci polityków, tłustych kotów z państwowych spółek itp... idą na front do konkretnych JEDNOSTEK LINIOWYCH = wówczas nie masz już na świecie wojen. Proste. Podziękujecie później; )... PS. a w Polsce nie ma za bardzo polskich polityków jak ktoś niżej napisał - są polskojęzyczne (za)rządy. Taka tylko różnica. Wake up call; )
WolneMedia.pl (2025.12.24)

info

3  
  1
... za ten sabotaż schronowy w Polsce powinien być sąd polowy dla polskojęzycznych rządów :/ w Elblągu schronów było kilka razy więcej jeszcze do lat +-wejścia do UE - potem podobno wojen miało już nie być; )
(2025.12.24)

info

4  
  0
Najlepszym i najbardziej skutecznym miejscem schronienia jest areszt miejski o czym wielu się przekonało gdy im nic nie groziło ale oni zagrażali. Poważnie - to jest pewne miejsce, bo historia nie zna bombardowania aresztów i więzień.
(2025.12.24)

info

2  
  0
ciekawa ta aplikacja, ciekawa ta flaga na samym dole
(2025.12.24)

info

0  
  0
nie przepuszcza cie pewnie przez zaden most na Wisle, a wszystko by szlo na poludnie.
(2025.12.24)
Jaka ewakuacja na Zachód ? Jeżeliby Rusek zaatakował, to już ma wcześniej określone cele. Na Ukrainę w ciągu jednego uderzenia. Wysyła kilka set dronów, kilka dziesiąt rakiet plus samoloty. Zniszczyły by mosty na Wiśle, dworzec PKP i mniejsze mosty dookoła Elbląga. I po... ewakuacji. W sumie przy dzisiejszych środkach rażenia. Elbląg wchodzi w zasięgi artylerii rakietowej i to już temat zupełnie zamyka. Ammmen.
Taka prawda . (2025.12.25)

info

2  
  1