A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Aplikacja działa tak jak 100 obietnic Tuska i ten cały jego '''rząd'''.
To ty jeszcze wierzysz politykom???? hahah pewnie łudzisz się żę twój głos coś zmienił? hahaha hahah wolę już smerfy obejrzeć niż to co wyrabia polski rządzik; ) nigdy nie liczyłem na polityczków i jest jak ejst nie mam złudzeń, upadek
Wystarczy wprowadzić JEDNO PRAWO = w razie W dzieci polityków, tłustych kotów z państwowych spółek itp... idą na front do konkretnych JEDNOSTEK LINIOWYCH = wówczas nie masz już na świecie wojen. Proste. Podziękujecie później; )... PS. a w Polsce nie ma za bardzo polskich polityków jak ktoś niżej napisał - są polskojęzyczne (za)rządy. Taka tylko różnica. Wake up call; )
... za ten sabotaż schronowy w Polsce powinien być sąd polowy dla polskojęzycznych rządów :/ w Elblągu schronów było kilka razy więcej jeszcze do lat +-wejścia do UE - potem podobno wojen miało już nie być; )
Najlepszym i najbardziej skutecznym miejscem schronienia jest areszt miejski o czym wielu się przekonało gdy im nic nie groziło ale oni zagrażali. Poważnie - to jest pewne miejsce, bo historia nie zna bombardowania aresztów i więzień.
ciekawa ta aplikacja, ciekawa ta flaga na samym dole
nie przepuszcza cie pewnie przez zaden most na Wisle, a wszystko by szlo na poludnie.
Jaka ewakuacja na Zachód ? Jeżeliby Rusek zaatakował, to już ma wcześniej określone cele. Na Ukrainę w ciągu jednego uderzenia. Wysyła kilka set dronów, kilka dziesiąt rakiet plus samoloty. Zniszczyły by mosty na Wiśle, dworzec PKP i mniejsze mosty dookoła Elbląga. I po... ewakuacji. W sumie przy dzisiejszych środkach rażenia. Elbląg wchodzi w zasięgi artylerii rakietowej i to już temat zupełnie zamyka. Ammmen.