Wybrany wątek opinii

Chceta wiedzieć jak rusek zaatakuje to wam powiem. Od północy z obw. Królewieckiego w krótkim czasie zajmie Braniewo i z tamtąd będą szły ruskie wojska m. in. na Elbląg, Na Bałtyku ruska flota będzie atakować Gdańsk i Gdynie. Na przesmyku Suwalkim od Białorusi pójdą dwie armie ruska i białoruska, pójdą też z atakiem na rejony Gołdapii, Kętrzyna itp od str. Królewca. Cały czas będzie prowadzony ostrzał z dalekich pozycji nawet z dalekiej rosji na miasta strategiczne w tym na stolice. Tu nie trzeba być strategiem żeby znać ich zamiary a to tylko namiastka ich niecnych planów.
(2025.12.23)
Strateg się znalazł. Wystarczy, że odpalą drony, zgaśnie światło, odcięta zostanie woda i armagedon gotowy.
(2025.12.23)
Słusznie najlepiej schować się na swoim podwórku w wykopanej jamie, bo wszystkie drogi na zachód będą zatkane jak w 1939.Brak paliwa na CPN-ach to pewne, więc nie sensu uciekać samochodem tylko piechota lub rowerem. Powodzenia !
(2025.12.24)
Powrót do komentarzy