54
23.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Spokojnie taka wojna to nie wojna. Wystarczy ze wyłączą internet i tragedia gotowa.
(2025.12.25)

info

4  
  0
I tu sie mylisz. O to chodzi żeby się ewakuować a później nie mieć do czego wracać.
frtnfjhn (2025.12.25)
Idealna sprawa - schować się tam, gdzie wskazuje aplikacja, bo przecież wróg nie będzie miał dostępu do aplikacji?!; )
(2025.12.26)

info

1  
  0
Jak rzucą bombkę atomową to żaden schron nie schroni
(2025.12.27)

info

0  
  0