A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Spokojnie taka wojna to nie wojna. Wystarczy ze wyłączą internet i tragedia gotowa.
I tu sie mylisz. O to chodzi żeby się ewakuować a później nie mieć do czego wracać.
Idealna sprawa - schować się tam, gdzie wskazuje aplikacja, bo przecież wróg nie będzie miał dostępu do aplikacji?!; )
Jak rzucą bombkę atomową to żaden schron nie schroni