UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

... za ten sabotaż schronowy w Polsce powinien być sąd polowy dla polskojęzycznych rządów :/ w Elblągu schronów było kilka razy więcej jeszcze do lat +-wejścia do UE - potem podobno wojen miało już nie być; )