UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To ty jeszcze wierzysz politykom???? hahah pewnie łudzisz się żę twój głos coś zmienił? hahaha hahah wolę już smerfy obejrzeć niż to co wyrabia polski rządzik; ) nigdy nie liczyłem na polityczków i jest jak ejst nie mam złudzeń, upadek