UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
... za ten sabotaż schronowy w Polsce powinien być sąd polowy dla polskojęzycznych rządów :/ w Elblągu schronów było kilka razy więcej jeszcze do lat +-wejścia do UE - potem podobno wojen miało już nie być; )