UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

... za ten sabotaż schronowy w Polsce powinien być sąd polowy dla polskojęzycznych rządów :/ w Elblągu schronów było kilka razy więcej jeszcze do lat +-wejścia do UE - potem podobno wojen miało już nie być; )


Anuluj