UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słusznie najlepiej schować się na swoim podwórku w wykopanej jamie, bo wszystkie drogi na zachód będą zatkane jak w 1939.Brak paliwa na CPN-ach to pewne, więc nie sensu uciekać samochodem tylko piechota lub rowerem. Powodzenia !


Anuluj