UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słusznie najlepiej schować się na swoim podwórku w wykopanej jamie, bo wszystkie drogi na zachód będą zatkane jak w 1939.Brak paliwa na CPN-ach to pewne, więc nie sensu uciekać samochodem tylko piechota lub rowerem. Powodzenia !