UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słusznie najlepiej schować się na swoim podwórku w wykopanej jamie, bo wszystkie drogi na zachód będą zatkane jak w 1939.Brak paliwa na CPN-ach to pewne, więc nie sensu uciekać samochodem tylko piechota lub rowerem. Powodzenia !