50
28.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ile przykleja kasy ci za pół godziny grania. A o godz na 24,00 to postrzelamy my mieszkancy bo was w um ratuszu nie stać na fajerwerki.
(2025.12.23)

info

0  
  3
REFERENDUMMMMM im szybciej tym lepiej.
(2025.12.23)
@Głos z oddali tłumu - A wiesz będzie
(2025.12.23)
popieram ale widzę że nikt nic nie robi radni mają wiele tematów głęboko w d.... czy to pis czy inni co dalej z kosztami zuo czy opłaty za c. o
Wyborca2025 (2025.12.23)
A ja jestem ciekaw czy dlaczego tym radnym nawet dzieci uciekli z Elbląga? Amielidbać o miasto żeby. młodzi stąd nieuciekali.
(2025.12.23)

info

0  
  1
Muza jazgot satanistów.
(2025.12.23)

info

0  
  0
Cicha pirotechnika :/ to odrazu zróbcie cichą amunicję różnego kalibru, żeby podczas wojny nie drażnić wrażliwych osób! A i żeby urków też nie straszyć tym co mają w domu :D
Golfina (2025.12.24)
No właśnie Matt Bukowski to duża gwiazda muzyki trance i występuje na sunrise 💪👍👍 jego utwory grają też Armin van Buuren czy Schulz, Paul van Dyk, John O’Callaghan, Paul Oakenfold, Sean Tyas i wielu innych, ale nie każdy o tym wie 😉 wiadomo że zawsze znajdą się narzekacze 😁 ale jak im nie pasuje to przecież mają Polsat czy otwarte dyskoteki w sylwestra😉 ale zapewniam że Matt Bukowski da konkretnego czadu i będzie ogień 🔥🔥🔥
Kima (2025.12.25)
A ty jak chcesz głośną pirotechnikę to spróbuj postrzelać u siebie w domu wtedy może się dowiesz jakie to przyjemne!!
Mareczeniunek (2025.12.28)
@Elbląg 2026 - Dla ciebie nie do ogarnięcia, ty zapewne jesteś zwolennikiem głośnej pirotechniki więc przyłóż sobie petardę do ucha, wystrzel i wtedy zobaczysz jakie to jest przyjemne dla niektórych!
Mareczeniunek (2025.12.28)