A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ile przykleja kasy ci za pół godziny grania. A o godz na 24,00 to postrzelamy my mieszkancy bo was w um ratuszu nie stać na fajerwerki.
REFERENDUMMMMM im szybciej tym lepiej.
@Głos z oddali tłumu - A wiesz będzie
popieram ale widzę że nikt nic nie robi radni mają wiele tematów głęboko w d.... czy to pis czy inni co dalej z kosztami zuo czy opłaty za c. o
A ja jestem ciekaw czy dlaczego tym radnym nawet dzieci uciekli z Elbląga? Amielidbać o miasto żeby. młodzi stąd nieuciekali.
Muza jazgot satanistów.
Cicha pirotechnika :/ to odrazu zróbcie cichą amunicję różnego kalibru, żeby podczas wojny nie drażnić wrażliwych osób! A i żeby urków też nie straszyć tym co mają w domu :D
No właśnie Matt Bukowski to duża gwiazda muzyki trance i występuje na sunrise 💪👍👍 jego utwory grają też Armin van Buuren czy Schulz, Paul van Dyk, John O’Callaghan, Paul Oakenfold, Sean Tyas i wielu innych, ale nie każdy o tym wie 😉 wiadomo że zawsze znajdą się narzekacze 😁 ale jak im nie pasuje to przecież mają Polsat czy otwarte dyskoteki w sylwestra😉 ale zapewniam że Matt Bukowski da konkretnego czadu i będzie ogień 🔥🔥🔥
A ty jak chcesz głośną pirotechnikę to spróbuj postrzelać u siebie w domu wtedy może się dowiesz jakie to przyjemne!!
@Elbląg 2026 - Dla ciebie nie do ogarnięcia, ty zapewne jesteś zwolennikiem głośnej pirotechniki więc przyłóż sobie petardę do ucha, wystrzel i wtedy zobaczysz jakie to jest przyjemne dla niektórych!