50
28.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiem, że pisowcy chodzą cały rok i strzelają po mieście by straszyć elektorat po to by na nich głosował.
(2025.12.22)
A fajerwerki tylko na zdjęciach i w powtórkach sprzed lat?!! Fajnie🤦🏻
(2025.12.22)

info

3  
  2
@Elbląg 2026 - Własne pierdy po cebuli!!!
(2025.12.22)
Jadę do trójmiasta na sylwestra. Co tu jest ? Nora. Nawet ulicy nie potrafią zbudować np. Wschodniej. Żenada, wzięli jakieś DJ. Co to jest ?. Nie ma zespołów z prawdziwego zdarzenia ?. Zaorać i zrobić drogi polne.
jes (2025.12.23)

info

8  
  8
ale wy macie na*rane w tych baniach.. jedni i drudzy mimo ze mam prawicowe poglądy to naprawdę... niedługo w kiblu powca z pisowcem zobacze
(2025.12.23)

info

2  
  1
Brak słów na to jak Mieszkańcy Elbląga zostali potraktowani przez władze tego Miasta.
(2025.12.23)

info

3  
  7
Unijne standardy - didżeje światowej sławy i pokazy multimedialne - jestem pod wrażeniem.
(2025.12.23)

info

2  
  0
Lepszych gwiazd nie było ? 😅
(2025.12.23)

info

6  
  4
Zdecydujcie się- jak jest jakaś impreza to jęczycie, że po co, że drogo, że na coś lepszego można było wydać te pieniądze. Jak są jakieś gwiazdy to drogie i byle jakie. Jak nie wywalą kupy kasy to też źle. Nikt wam nie dogodzi. Całe szczęście, że Stare Miasto w Sylwestra nie jest obowiązkowe.
(2025.12.23)

info

7  
  4
Dj Nissan hehe nawet nie idę niech się sami bawią urzędasy
Wyborca2025 (2025.12.23)

info

4  
  2