A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kima - Skąd ludzie w Elblągu mają znać Matt Bukovski... ? 🤣 Taka wiocha to zna tylko Martyniuka
Piszecie o jakimś sylwestrze na którym nic specjalnego nie będzie, a o tym że jak co roku zaskakuje nasze władze zima i nic nie jest odśnieżone i się jeździć nie da to jest cisza. Naglasniajcie ich nieróbstwo to może zaczną coś robić
Szkoda ze nie będzie Zenka, ale tu podobno same gusta muzyczne -:) a muzyka z tymi DJ ami tylko dla młodych nawet bardzo młodych, fajnej muzyki dla średnio starszych brak, gdyby moze DJ bobo to uszłoby-:)
@Mareczeniunek - bedę strzelał i mam psa i pies ma wyszczekane na to. policję wezwiesz? nic nie zrobią bo wolno strzelać.
Chyba w kajaku
Jakie to wydarzenie ???
@Pos - Inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą. W gronie inteligentych i kulturalnych ludzi lepiej się nie odzywać i udać głupka aniżeli wypowiadać swoje przemyślenia i rozwiać wszelkie wątpliwości
@Pos - Maruda!!! U Niego zawsze nuda!
A co z komunikacją sylwestrową ? Jakieś tramwaje, autobusy ?
Zapraszacie na Show na bulwary a w Elblągu cofka.