Wybrany wątek opinii

Ładunki cichej pirotechniki to można mieć PO fasolowej lub grochowej.
(2025.12.22)
PO fasolowej a zwłaszcza grochowej to można dostać tylko PiSorozwolnienia. Jakie PO? Nie ma żadnego PO.
(2025.12.22)
Wiem, że pisowcy chodzą cały rok i strzelają po mieście by straszyć elektorat po to by na nich głosował.
(2025.12.22)
A ty jak chcesz głośną pirotechnikę to spróbuj postrzelać u siebie w domu wtedy może się dowiesz jakie to przyjemne!!
Mareczeniunek (2025.12.28)
@Mareczeniunek - bedę strzelał i mam psa i pies ma wyszczekane na to. policję wezwiesz? nic nie zrobią bo wolno strzelać.
(2025.12.30)
Powrót do komentarzy