Wybrany wątek opinii
Ładunki cichej pirotechniki to można mieć PO fasolowej lub grochowej.
Do moderacji
Odpowiedz
51
35
PO fasolowej a zwłaszcza grochowej to można dostać tylko PiSorozwolnienia. Jakie PO? Nie ma żadnego PO.
Do moderacji
Odpowiedz
27
30
Wiem, że pisowcy chodzą cały rok i strzelają po mieście by straszyć elektorat po to by na nich głosował.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
A ty jak chcesz głośną pirotechnikę to spróbuj postrzelać u siebie w domu wtedy może się dowiesz jakie to przyjemne!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Mareczeniunek - bedę strzelał i mam psa i pies ma wyszczekane na to. policję wezwiesz? nic nie zrobią bo wolno strzelać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1