Wybrany wątek opinii
Jak zwykle śmierdzi biedą ogólnie parodia
Do moderacji
Odpowiedz
15
15
Przepraszam, co to jest "cicha pirotechnika"? Kapiszony?
Do moderacji
Odpowiedz
24
6
@Elbląg 2026 - Własne pierdy po cebuli!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Elbląg 2026 - Dla ciebie nie do ogarnięcia, ty zapewne jesteś zwolennikiem głośnej pirotechniki więc przyłóż sobie petardę do ucha, wystrzel i wtedy zobaczysz jakie to jest przyjemne dla niektórych!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1