Wybrany wątek opinii

Jak zwykle śmierdzi biedą ogólnie parodia
(2025.12.22)
Przepraszam, co to jest "cicha pirotechnika"? Kapiszony?
Elbląg 2026 (2025.12.22)
@Elbląg 2026 - Własne pierdy po cebuli!!!
(2025.12.22)
@Elbląg 2026 - Dla ciebie nie do ogarnięcia, ty zapewne jesteś zwolennikiem głośnej pirotechniki więc przyłóż sobie petardę do ucha, wystrzel i wtedy zobaczysz jakie to jest przyjemne dla niektórych!
Mareczeniunek (2025.12.28)
Powrót do komentarzy