Wybrany wątek opinii
REFERENDUMMMMM im szybciej tym lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
popieram ale widzę że nikt nic nie robi radni mają wiele tematów głęboko w d.... czy to pis czy inni co dalej z kosztami zuo czy opłaty za c. o
Do moderacji
Odpowiedz
2
2