Wybrany wątek opinii

REFERENDUMMMMM im szybciej tym lepiej.
(2025.12.23)
popieram ale widzę że nikt nic nie robi radni mają wiele tematów głęboko w d.... czy to pis czy inni co dalej z kosztami zuo czy opłaty za c. o
Wyborca2025 (2025.12.23)
Powrót do komentarzy